Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy Dr. Pejtsik Petra 2024. október 28-án szabadságon lesz, ezen a napon a saját rendelési idejében a saját rendelőjében helyettesítik.
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata számára kiemelten fontos a lakosság életminősége és egészsége, ezért mindet megtesz a szúnyogártalom mérséklése érdekében. Önkormányzatunk jelenleg is aktívan részt vesz egy, egységes budapesti
- Közzétéve: