„Csokit vagy csalunk!” – Kárász Eszter és Bata Istvàn interaktív koncertje gyerekeknek és gyereklelkű felnőtteknek, avagy Játszóházi rokkendroll
Mesevilágba bújó koncertre hívunk minden gyereket és gyereklelkű felnőttet, ahol megelevenedik a történet a zene és persze a gyerekek segítségével. A dalok, hangok, hangszerek mind a mese szereplőivé válnak, akiknek kalandjait a gyerekek is alakíthatják ötleteikkel. Gyerekdalok és kortárs költők megzenésített versei kísérnek minket utunkon, aminek a végére talán új zenekari tagokat is találunk a gyerekek körében.
„Dallamok, versek, bábok, buborékok, ukulele, gitár, dob, derbuka és társai pörögnek ezerrel. Kárász Eszter játszik, táncol, énekel, hadonász, varázsol, miközben viccesen és kedvesen vagy szomorkásan csengnek-pengnek a dalok. Jó kis koktél, dupla buborékkal, alkoholmentesen.” (Lackfi János)
(Kárász Eszter gyerekzenekarával, a mostani duónál nagyobb létszámú Eszter-lánc mesezenekarral 2012-től muzsikál az ország és a világ számos pontján. Három lemezük jelent meg a Gryllus Kiadónál. Kettőt Fonogram díjra is felterjesztették.)
A rendezvény előtt és után tematikus kézműves foglalkozás várja a résztvevőket.
Belépőjegy: 1000 Ft
(3 éves kor alatt, ha a szülő ölében ül és külön helyet nem foglal el, a belépés a gyermek számára ingyenes.)