Üdvözöljük PESTERZSÉBET hivatalos oldalán!

II. „Ovis Fesztivál”

2019.03.13

Az ESMTK Birkózó Szakosztálya 2019-ben is folytatta az elnevezésű rendezvénysorozatát, melynek lényege, hogy a pesterzsébeti óvodák nagycsoportosai játékos sorverseny és grundbirkózás keretein belül mérik össze tudásukat. Februárban és márciusban, összesen 15 óvoda részvételével, 5 alkalommal rendezték meg a fesztivált.

Az Ovis Fesztiváljaink alkalmával szakosztályunk 3. és 4. birkózó sportosztályos tanulói mutattak be látványos gyakorlataikat a résztvevőknek.

Az óvodás gyerekek gyorsfutásban, nyusziugrásban, békaugrásban, pók- és rákjárásban, kutyafutásban, macijárásban, térdenfutásban, laposkúszásban, valamint grundbirkózásban mérték össze tudásukat. Az események végén minden gyermek jutalomban részesült, valamint a megjelent óvodák képviselői ajándékokat vehettek át szakosztályunk elnökétől, Losonczi Ottótól.

A verseny érdekessége volt, hogy a szülőket is bevontuk a sorversenyekbe, ahol a lelkes anyukák és apukák is megcsillantották a tudásukat különböző ügyességi feladatokban.

A rendezvényeken tiszteletét tette Szabados Ákos polgármester, Somodi Klára, az Egészségügyi és Sportbizottság elnöke, Lernyei Ákos, a Gyulai István Általános Iskola intézményvezetője, valamint Együdné Szegedi Andrea és Rajné Zsebedits Lívia, a 4. birkózó sportosztály osztályfőnökei is.

A II. Ovis Fesztivál első fordulójának résztvevői:

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda: Csapatvezető: Nagy József Csapattagok: Szórád Botond, Tombor Zalán, Somogyi Alma, Fülöp Ábel, Márton Zalán, Baranyi Gábor, Ferenczi Barnabás, Vécsei Bende, Boboloa Taula, Sándor Rozi, Dziba Dániel, Zinner Szonja

Pesterzsébeti Lurkóház Óvoda Gyermekkert Tagóvodája: Csapatvezető: Balogh Ferenc Csapattagok: Benyő Gergő, Németh frank, Solti Ferenc Levente, Kovács Bálint, Csipkés István Kevin, Resc László

Pesterzsébeti Lurkóház Óvoda: Csapatvezető: Kliment László Csapattagok: Kánai Balázs, Sniszer Dominik, CocajLédri, Molnár Hunor, Huszár Beatrix, Szabó Zalán, Heller Miklós, Bárczi Roland, Vörös Benet, Szita Roland, Straub János, Ramiar Darian

A II. Ovis Fesztivál második fordulójának résztvevői:

Pesterzsébeti Lurkóház Óvoda Kincskereső Tagóvodája:  Csapatvezető: Balogh Ferenc Csapattagok: Váróczi András, Váróczi Balázs, Bíró Bálint, Csikós Rudolf, Horváth Donátó, Tokaji Gábor, Veres Botond, Molnár Szabolcs

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda Boróka Tagóvodája:  Csapatvezető: Julio Xique Gonzales Csapattagok: Konrád Ármin, Gunda Zalán, Majer Ferenc Átosz, Oláh Alex, Hruska Ádám, Molyzes Ákos, Piskóti Csenge, Barkóczi Alex, Horváth Krisztián, Horváth Rajmund

Pesterzsébeti Gyermekmosoly Óvoda Mákvirág Tagóvodája: Csapatvezető: Nagy József Csapattagok: Kovács Renátó, Lázok Ottó, Balogh Nikolasz, Békési Imre, Kiss Alex, Kiss Bertalan, Demeter Renátó, Rácz Gilbert, Danyi Dominik, Rékasi Márkó

A II. Ovis Fesztivál harmadik fordulójának résztvevői:

Pesterzsébeti Gyermekmosoly Óvoda: Csapatvezető: Balogh Ferenc Csapattagok: Benei Balázs, Kelemen Tamás, Varga Bálint, Süvöltős Olivér, Tollner Dorina, Ruff Patrik, Tasi Vilmos György, Domján Flórián, Benkő Benett, Apostol Eszter

Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda: Csapatvezető: Kliment László Csapattagok: Reik Valter, Sárosi Martin, Miké Máté, Bárdos Ákos, Kiss Pál Iván, Maravai Abdullah, Kiss Roland, Domonkos Benett, Horváth Benedek

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda Zöld Tagóvodája: Csapatvezető: Nagy József Csapattagok: Pásztor Zoltán, Meizner Alex, Bogdán János, Ráti Kristóf, Kiss-Juhász Benedek, Kurucz Ferenc, Gergő Dániel, Rostás Máté, Jakubecz Richárd, Mendi Milán

A II. Ovis Fesztivál negyedik fordulójának résztvevői:

Pesterzsébeti Német Nemzetiségi Óvoda és Tagóvoda: Csapatvezető: Balogh Ferenc Csapattagok: Bándli Benedek, Pataki Levente, Boros Olivér, Veréb Kevin, Lehoczki Lora, Hutczker Márton, Simonyi Tímea, Nasi Edit, Horváth Benedek, Kovács-Sebestyén Zalán, Schuszter Márton, Nagy Apor

Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda Békaporonty Tagóvodája: Csapatvezető: Nagy József Csapattagok: Hidasi Petra, Storcz Máté, Szalai Bánk, Morvai Maxim, Bereznai Zalán, Rajkai Benedek, Szabó Patrik, Antal Zsófia, Szebeni Balázs, Szabó Zsófia.

A II. Ovis Fesztivál ötödik fordulójának résztvevői:

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda Gyöngyszem Tagóvodája „A” csapat: Csapatvezető: Nagy József Csapattagok: Varga Botond, Késmárki Lili, Földesi Anna, Vörös Balázs, Rózsa Zacsek Ákos, Szilágyi Dóra, BrillaNoella, Vörös Panna, Jakab Zétény

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda: Csapatvezető: Balogh Ferenc Csapattagok: Zádor Anna, Fejes-Tóth Bence, Reinbold Márk, Halmavánszky Roland, Kövesdi Szilvia, Bakos Dávid, Rácz Krisztián, Tőzsér Alex, Béres Róbert, Gajdán Alex, Nagy Levente József

Pesterzsébeti Gyermekmosoly Óvoda Kékcinke Tagóvodája: Csapatvezető: Purczeld Gábor Csapattagok: Galyas Kinga, Galyas Lejla, Búzás Anikó, Magyari Korina, Horváth Vivien, Tutkovics Liána, Plesche Ádám, Kocsis Alexandra, Boros Noémi, Németh Eszter, Sági Lilla, Takács Krisztián

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda Gyöngyszem Tagóvodájának „B” csapata: Csapatvezető: Kliment László, Nagy József Csapattagok: Szijjártó Szilárd, Del-Giacco Lina, Szűcs Korina, Muzsai Áron, Mozga Regina, Tóth Laura, Sólyom Bernát, Hinkel János, Gábor Marcelló

Szakosztályunkról további információkat a www.esmtkbirkozas.hu weboldalon találhatnak.

Last modified: 2019.03.13

Comments are closed.

Akadálymentes nézet
Akadálymentes nézet