Madarak és Fák napja a Baba-parkban

Pesterzsébet Önkormányzata május 11-én 14 órától tartja hagyományos madarak és fák napi ünnepségét az uszoda melletti Baba-parkban. A rendezvényen adják át a társas- és családi házak lakóinak kiírt környezetszépítő verseny díjait, lesz közös virágültetés, valamint kicsiket és nagyokat szórakoztató programok várják.

Kapcsolódó tartalmak

fa madar
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzatának Környezetvédelmi, Városfejlesztési és  Közbiztonsági Bizottsága „Madarak és fák napi környezetszépítő pályázat” címmel (a továbbiakban:  Támogatás) az alábbi pályázatot (a továbbiakban: Pályázat) írja ki: 
Immáron negyedik alkalommal adott otthont az uszoda mellett kialakított Baba-park Pesterzsébet Önkormányzata környezetvédő ünnepségének, melyen a környezetükért legtöbbet tevő nevelési és oktatási intézmények képviselői mellett a kertes és családi